24/7

Canlı Destek


Başla

Diş Beyazlatma Yalnızca $100
Son Katılım 31 Ağustos

Diş Beyazlatma

Yukarıdakı Butona Tıklayın
Formu Doldurun, Kampanyadan Yararlanın


Start

Diş Beyazlatma

Yediğimiz ve içtiğimiz besinler olarak çay, kahve, sigara, renklendirici madde içeren içecekler, şarap, vişne suyu zaman içinde etki göstererek diş rengimiz üzerinde sarı tonlarında bir renk koyuluğuna yol açar. Diş beyazlatma işlemi bu renk koyularının giderilmesini sağlayan bir işlemdir. Sağlıklı dişler ve güzel bir estetik görünüm için bu işlem oldukça önemlidir. .

Ev tipi beyazlatma ve ofis tipi flash beyazlatma olarak iki uygulama yöntemi vardır:

Ofis Tipi Lazer Beyazlatma

Fiyat olarak ev tipi beyazlatma işlemine göre daha pahalı olsa da etkili ve hızlı bir yöntemdir. Bu işlem için birden fazla seans gerekebilir. Diş hekiminizden alacağınız plak ile bu beyazlatma işlemini ev tipi beyazlatma işlemiyle de destekleyebilirsiniz

Eğer diş kalıbını her akşam kullanmaya üşeniyor ve unutuyorsanız, ofis tipi flash beyazlatma sistemi sizin için doğru seçenektir. Her iki işlemden sonrada sıcak, soğuk hassasiyetine dikkat etmeniz gerekmektedir. Diş hekiminizin verdiği size özel diyetle beyazlatma işlemine yardımcı olabilirsiniz. Hatta, dişlerinizin güzelliği için beyaz diyet uygulayarak bu beyaz dişlerin devamlı olmasını sağlayabilirsiniz..

Beyaz diyetimizden bahsedecek olursak, kırmızı şarap yerine beyaz şarap içebilirsiniz veya vişne suyu içmek istediğinizde daha açık renkte meyve suları içebilirsiniz. Bu şekilde uyguladığınız yöntemler ile parlak dişlere sahip, daha uzun bir ömür geçirebilirsiniz.

Ev Tipi Beyazlatma

Ev tipi beyazlatma işlemi, jelin bir diş kalıbı yardımıyla dişlere uygulanmasıdır. Bu diş kalıbı eczanelerde bulunur ve buradan satın alabilirsiniz. Fakat mümkünse diş hekiminizden ağız ölçülerinize göre kalıp almanız tavsiye edilir. Bu şekilde uygulanan diş beyazlatma işleminiz için, tercihen uykuda olmak üzere günde ortalama 6 saat ayırmalısınız. Tedavi süresi 1 ile 4 hafta arasında bir değişkenlik göstermektedir.

Dis Beyazlatma Sonrası
Bakım


• Hastalarda genelde 1 ile 3 gün arası süren bir hassasiyet durumu görülebilir. Bu durumlarda ağrı kesici kullanılması tavsiye edilir.

• Bir hafta süre ile çay, kahve, çikolata gibi renklendiriciye sahip veya koyu renk veren maddelerden uzak durulmalıdır.

• Özellikle ilk üç gün önemli olmak üzere aşırı sıcak ve soğuk gıdalardan uzak durulmalıdır. Kesinlikle renklendirici hiçbir ürün kullanmamanız tavsiye edilir.

Bizi Ziyaret Edin!

Klinik InIstanbul
We Are in Istanbul


Component 10 – 1

Adres


Adnan Kahveci, Kurtuluş Cd. No: 3 A Blok, 34530

Beylikdüzü/ ISTANBUL
TURKEY